Select Page

Kontaktoni me Ne

Per me shume informacione ju lutem shtypni butonin me poshte per te komunikuar me ne.

KONTAKT

ADRESA

Rruga Nacionale
Shijak-Durres,Xhafzotaj.

Orari

E hene-E shtune: 8.00 – 16.30
E diel:8.00-12.00

Tel

 +355 68 81 32 882

Tel: (+355) 68 81 32 882

Kthejme endrrat tuaja ne realitet.
Per te na vizituar ju lutem ndiqni adresen ngjitur!

Na Shkruani

Disa Nga Pyetjet me te shpeshta te Klienteve?

Me poshte do ju japim pergjigje disa nga pyetjeve qe ju na drejtoni me se shumti.

A vini te beni matje per konstruksionet qe mund te bejme?

Patjeter qe po , eshte pjese e punes sone.Duhet vetem ta kerkoni dhe ne ju gjendemi kudo ku jeni.